Obrázek pro FPG.0B.302.CLAD42Z není k dispozici
FPG.0B.302.CLAD42Z
Číslo produktu DigiKey
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FPG.0B.302.CLAD42Z
Popis
INTERCONNECT CIRCULAR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FPG.0B.302.CLAD42Z Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Zadní kryt
Počet pozic
2
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
302
Jmenovitý proud (A)
10A
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C