Obrázek pro FNG.2B.302.CLAD52 není k dispozici
FNG.2B.302.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FNG.2B.302.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNG.2B.302.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt, Šňůra
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
25A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C