Obrázek pro FNG.0B.307.CLAD42Z není k dispozici
FNG.0B.307.CLAD42Z
Číslo produktu DigiKey
FNG.0B.307.CLAD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNG.0B.307.CLAD42Z
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C