Obrázek pro FNG.0B.306.CLAD52 není k dispozici
FNG.0B.306.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FNG.0B.306.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNG.0B.306.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C