FNG.0B.305.CLAD52Z
Číslo produktu DigiKey
FNG.0B.305.CLAD52Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FNG.0B.305.CLAD52Z
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C