FHG.1B.307.CLAD62
Číslo produktu DigiKey
FHG.1B.307.CLAD62-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FHG.1B.307.CLAD62
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FHG.1B.307.CLAD62 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C