Obrázek pro FHG.1B.302.CYCD52Z není k dispozici
FHG.1B.302.CYCD52Z
Číslo produktu DigiKey
FHG.1B.302.CYCD52Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FHG.1B.302.CYCD52Z
Popis
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C