Obrázek pro FGG.2B.310.CYBD99 není k dispozici
FGG.2B.310.CYBD99
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.310.CYBD99-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.310.CYBD99
Popis
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Modely EDA/CAD
FGG.2B.310.CYBD99 Modely
Počet pozic
10
Jmenovitý proud (A)
8A
Velikost pouzdra - vložka
310
Otvor pro kabel
0,362" ~ 0,390" (9,20mm ~ 9,90mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C