FGG.2B.310.CLAD72Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1069-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.310.CLAD72Z
Popis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.310.CLAD72Z Modely
Počet pozic
10
Jmenovitý proud (A)
8A
Velikost pouzdra - vložka
310
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C