FGG.2B.310.CLAD72
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.310.CLAD72-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.310.CLAD72
Popis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.2B.310.CLAD72 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
10
Jmenovitý proud (A)
8A
Velikost pouzdra - vložka
310
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C