FGG.2B.302.CYCD72
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.302.CYCD72-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.302.CYCD72
Popis
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Modely EDA/CAD
FGG.2B.302.CYCD72 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
25A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C