FGG.2B.302.CLAD92Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.302.CLAD92Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.302.CLAD92Z
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD92Z Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
25A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,323" ~ 0,362" (8,20mm ~ 9,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C