FGG.2B.302.CLAD92
FGG.2B.302.CLAD92
FGG.2B.302.CLAD92
Číslo produktu DigiKey
1124-1067-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.302.CLAD92
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD92 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
30A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,323" ~ 0,362" (8,20mm ~ 9,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C