FGG.2B.302.CLAD62
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.302.CLAD62-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.302.CLAD62
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.302.CLAD62 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
25A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C