FGG.1K.308.CLAC55Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1163-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1K.308.CLAC55Z
Popis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1K.308.CLAC55Z Modely
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,201" ~ 0,217" (5,10mm ~ 5,50mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C