FGG.1B.308.CYCD42Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.308.CYCD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.308.CYCD42Z
Popis
CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Podrobný popis
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Modely EDA/CAD
FGG.1B.308.CYCD42Z Modely
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,122" ~ 0,165" (3,10mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C