FGG.1B.307.CLAD72Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.307.CLAD72Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.307.CLAD72Z
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.1B.307.CLAD72Z Modely
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C