FGG.1B.306.CLAD76Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.306.CLAD76Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.306.CLAD76Z
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,283" ~ 0,299" (7,20mm ~ 7,60mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C