FGG.1B.306.CLAD72
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.306.CLAD72-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.306.CLAD72
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.306.CLAD72 Modely
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C