FGG.1B.306.CLAD52Z
Číslo produktu DigiKey
1124-1063-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.306.CLAD52Z
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.306.CLAD52Z Modely
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C