FGG.1B.306.CLAD52 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
ODU
Skladem : 0
Katalogový list
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
FGG.1B.306.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.306.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.306.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.306.CLAD52 Modely
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C