FGG.1B.302.CYCD62Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.302.CYCD62Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.302.CYCD62Z
Popis
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.302.CYCD62Z Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,205" ~ 0,244" (5,20mm ~ 6,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C