Obrázek pro FGG.1B.302.CYCD52 není k dispozici
FGG.1B.302.CYCD52
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.302.CYCD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.302.CYCD52
Popis
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.302.CYCD52 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C