FGG.1B.302.CLAD42Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.1B.302.CLAD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.1B.302.CLAD42Z
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGG.1B.302.CLAD42Z Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
15A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,122" ~ 0,165" (3,10mm ~ 4,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C