FGG.0B.309.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.309.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.309.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0B.309.CLAD52 Modely
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
2A
Velikost pouzdra - vložka
309
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C