FGG.0B.309.CLAD42
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.309.CLAD42-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.309.CLAD42
Popis
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
9 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0B.309.CLAD42 Modely
Počet pozic
9
Jmenovitý proud (A)
2A
Velikost pouzdra - vložka
309
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C