Obrázek pro FGG.0B.306.CYCD52 není k dispozici
FGG.0B.306.CYCD52
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.306.CYCD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.306.CYCD52
Popis
CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Podrobný popis
6 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Modely EDA/CAD
FGG.0B.306.CYCD52 Modely
Počet pozic
6
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Velikost pouzdra - vložka
306
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C