FGG.0B.305.CLAD56Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.305.CLAD56Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.305.CLAD56Z
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C