Obrázek pro FGG.0B.305.CLAD22 není k dispozici
FGG.0B.305.CLAD22
Číslo produktu DigiKey
1124-FGG.0B.305.CLAD22-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.305.CLAD22
Popis
CIRCULAR CONNECTOR
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Počet pozic
5
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
305
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Otvor pro kabel
0,055" ~ 0,087" (1,40mm ~ 2,20mm)
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C