FGG.0B.304.CLAD32
Číslo produktu DigiKey
1124-FGG.0B.304.CLAD32-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.304.CLAD32
Popis
Circular Metal
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0B.304.CLAD32 Modely
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom
Počet pozic
4
Stínění
Velikost pouzdra - vložka
304
Jmenovitý proud (A)
7A
Otvor pro kabel
0,087" ~ 0,126" (2,20mm ~ 3,20mm)
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C