Obrázek pro FGG.00.302.CLAD27Z není k dispozici
FGG.00.302.CLAD27Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.00.302.CLAD27Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.00.302.CLAD27Z
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.00.302.CLAD27Z Modely
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,087" ~ 0,106" (2,20mm ~ 2,70mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C