Obrázek pro FFG.0B.307.CLAD52 není k dispozici
FFG.0B.307.CLAD52
Číslo produktu DigiKey
FFG.0B.307.CLAD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFG.0B.307.CLAD52
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FFG.0B.307.CLAD52 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C