FFG.0B.305.CLAD42Z
Číslo produktu DigiKey
FFG.0B.305.CLAD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FFG.0B.305.CLAD42Z
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
6,5A
Velikost pouzdra - vložka
305
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C