Obrázek pro FEG.1B.307.CLAD72 není k dispozici
FEG.1B.307.CLAD72
Číslo produktu DigiKey
FEG.1B.307.CLAD72-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FEG.1B.307.CLAD72
Popis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
7 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
307
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C