GO 30-SMS/SP3 GO-SMS/SP3 Snímač proudu Vyhodnocovací deska snímače
GO 30-SMS/SP3 DEMO BOARD
Číslo produktu DigiKey
398-GO30-SMS/SP3DEMOBOARD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GO 30-SMS/SP3 DEMO BOARD
Popis
GO 30-SMS/SP3 DEMO BOARD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rozhraní
Analogový
Výrobce
LEM USA Inc.
Citlivost
16,7mV/A
Řada
Napájecí napětí
3,135V ~ 3,465V
Balení
Krabice
Vestavěný
Ne
Stav součásti
Aktivní
Obsah
Deska (desky)
Typ snímače
Snímač proudu
Použitý IO/součást
GO 30-SMS/SP3
Rozsah snímání
30A