HI1612X560R-10
Číslo produktu DigiKey
240-2499-2-ND - Páska a cívka (TR)
240-2499-1-ND - Řezaná páska (CT)
240-2499-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HI1612X560R-10
Popis
FERRITE BEAD 56 OHM 1612 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
56 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1612 (4030 metrický) 10A 4mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HI1612X560R-10 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Výrobce
Laird-Signal Integrity Products
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1612 (4030 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,090" (2,28mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,160" D x 0,120" Š (4,06mm x 3,05mm)
Impedance při kmitočtu
56 Ohms @ 100 MHz