CM5441Z101B-10
Číslo produktu DigiKey
240-2489-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CM5441Z101B-10
Popis
CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 100 Ohms @ 100 MHz 75A DCR 0,3mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CM5441Z101B-10 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
75A
Výrobce
Laird-Signal Integrity Products
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
0,3mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,540" D x 0,410" Š (13,72mm x 10,41mm)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,424" (10,77mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz