28A0350-0B2 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Fair-Rite Products Corp.
Skladem : 0
Katalogový list
Závěsný (nacvakávací) Pro volné zavěšení Feritové jádro 240Ohm při 100MHz ID 0,138" prům. (3,50mm) OD 0,512" Š x 0,460" V (13,00mm x 11,70mm) Délka 1,004" (25,50mm)
28A0350-0B2
Číslo produktu DigiKey
240-2233-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
28A0350-0B2
Popis
FERRITE CORE 240OHM HINGED 3.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
28A0350-0B2 Modely
Kategorie
Impedance při kmitočtu
240Ohm při 100MHz
Výrobce
Laird-Signal Integrity Products
Materiál
28
Řada
Vnitřní rozměr
0,138" prům. (3,50mm)
Balení
Hromadné balení
Vnější rozměr
0,512" Š x 0,460" V (13,00mm x 11,70mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Pro volné zavěšení
Typ
Kulatý
Délka
1,004" (25,50mm)