W4P42X8W04-U100D3B0A
Číslo produktu DigiKey
478-W4P42X8W04-U100D3B0A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W4P42X8W04-U100D3B0A
Popis
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH PCB AN
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Sledování PCB Anténa RF 2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz 1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi MHFI, U,FL Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
3
Výrobce
KYOCERA AVX
Útlum odrazu
-16dB, -12dB
Řada
Zisk
1,7dBi, 3,4dBi, 4,2dBi
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
2 W
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Wi-Fi
Koncovka
MHFI, U,FL
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Výška (max)
0,016" (0,40mm)
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz