W3F35X8W01-U150D3B0C
Číslo produktu DigiKey
478-W3F35X8W01-U150D3B0C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W3F35X8W01-U150D3B0C
Popis
WI-FI DUAL BAND/BLUETOOTH FPC AN
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,44GHz, 5,5GHz Bluetooth, M2M, Wi-Fi, WLAN, ZigBee™ Plochá záplata Anténa RF 2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz 2,3dBi, 5dBi U.FL Lepidlo
Kategorie
Typ antény
Plochá záplata
Výrobce
KYOCERA AVX
Počet pásem
2
Řada
Útlum odrazu
-15dB, -10dB
Balení
Hromadné balení
Zisk
2,3dBi, 5dBi
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 150mm
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Wi-Fi
Koncovka
U.FL
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
2,44GHz, 5,5GHz
Výška (max)
0,004" (0,10mm)
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,48GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz