W2H15C4738AT1F není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 0
Katalogový list
0.047 µF Průchodkový kondenzátor 50V 2 A 150mOhm 0805 (2012 metrický), 4 PC podložek