VC120630D650DP
VC120630D650DP
Číslo produktu DigiKey
478-2523-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-2523-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-2523-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VC120630D650DP
Popis
VARISTOR 41V 120A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41 V 120 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VC120630D650DP Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
45.1 V
Výrobce
KYOCERA AVX
Nárazový proud
120 A
Řada
Energie
0,4J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
600 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
21 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
36.9 V
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Napětí varistoru (typické)
41 V