TCJA106M016R0200E
Číslo produktu DigiKey
478-TCJA106M016R0200ETR-ND - Páska a cívka (TR)
478-TCJA106M016R0200ECT-ND - Řezaná páska (CT)
478-TCJA106M016R0200EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJA106M016R0200E
Popis
CAP TANT POLY 10UF 16V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 16 V 1206 (3216 metrický) 200mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
KYOCERA AVX
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
16 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
200mOhm při 100kHz