TAJB225K025RNJ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TAJB225K025RNJ |
Popis | CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.2 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 1411 (3528 metrický), 1210 4,5Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TAJB225K025RNJ Modely |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 4,5Ohm |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1411 (3528 metrický), 1210 |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,083" (2,10mm) |
Tolerance ±10% | Kód velikosti výrobce B |
Jmenovité napětí 25 V | Vlastnosti Univerzální |