TAJB225K025RNJ
Číslo produktu DigiKey
478-3881-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-3881-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-3881-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TAJB225K025RNJ
Popis
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 25 V 1411 (3528 metrický), 1210 4,5Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TAJB225K025RNJ Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4,5Ohm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický), 1210
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
25 V