TAJB105K050RNJ
Číslo produktu DigiKey
478-3075-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-3075-1-ND - Řezaná páska (CT)
478-3075-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TAJB105K050RNJ
Popis
CAP TANT 1UF 10% 50V 1411
Podrobný popis
1 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 50 V 1411 (3528 metrický), 1210 7Ohm
Modely EDA/CAD
TAJB105K050RNJ Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
7Ohm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1411 (3528 metrický), 1210
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
50 V