ST2012SB32768H5HPWAA je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 821
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Shenzhen SCTF Electronics
Skladem : 66 000
Katalogový list
32.768 kHz ±20ppm Krystal 12,5pF 80 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
ST2012SB32768H5HPWAA
Číslo produktu DigiKey
478-ST2012SB32768H5HPWAA-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST2012SB32768H5HPWAA
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ST2012SB32768H5HPWAA Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (2x1,2)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF