SR151A101JARTR1
Číslo produktu DigiKey
478-11002-2-ND - Páska a cívka (TR)
478-11002-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SR151A101JARTR1
Popis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SR151A101JARTR1 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,150" D x 0,100" Š (3,81mm x 2,54mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Rozteč přívodů
0,100" (2,54mm)