LD025A100CAB2A\500
Číslo produktu DigiKey
478-LD025A100CAB2A\500TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD025A100CAB2A\500
Popis
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LD025A100CAB2A\500 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,022" (0,56mm)