KC2016Z27.0000C15XXK
Číslo produktu DigiKey
478-KC2016Z27.0000C15XXKTR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KC2016Z27.0000C15XXKCT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KC2016Z27.0000C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC2016Z27.0000C15XXK
Popis
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
KC2016Z27.0000C15XXK Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
7,3mA
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)